Praleisti ir eiti į turinį

Neringa Venckienė : Negalime vienytis su tais, kurie mus jau yra išdavę

Neringos Venckienės įsteigtas „Drąsos kelias” rengiasi Seimo rinkimams ir laiku pateiks dokumentus Vyriausiajai rinkimų komisijai. Nors jau keli mėnesiai visos opozicinės politinės partijos tariasi ir bando vienytis, tačiau šie bandymai nėra sėkmingi – N.Venckienė nenori jungtis prie tų politikų, kurie ją jau yra išdavę, ir dabar vėl siūlosi jungtis. N.Venckienė atsakė į LAISVO LAIKRAŠČIO klausimus:


neringa-venckiene-84364523
– Ką manote apie Centro sąjungos lyderio N.Puteikio pasiūlymą visoms opozicinėms partijoms vienytis į vieną darinį tam, kad surinkti daugiau nei 5 proc. rinkėjų balsų? Kokia jūsų nuomonė dėl tokio pasiūlymo?

– Tarp jų yra R.Dagio ir E.Vareikio partija, o su jais aš niekada nesivienysiu. Taip negali būti, kad aš stengčiausi, kad R.Dagys su E.Vareikiu patektų į Seimą. Manau, kad tikrai su jais nieko bendro neturiu ir nenoriu turėti. Nežinau, kaip bus, nes mes vis dar tariamės ir kalbamės. Kaip tik viskas bus sutarta ir aišku, tada iš karto viską ir paskelbsime.

– Tačiau laikas bėga, ir žmonėms svarbu žinoti, kas vyksta?

– Taip, tačiau kai 2012 m. mes ėjome į rinkimus, savo pirmą spaudos konferenciją surengėme liepos 2 d., todėl aš ir manau, kad to laiko dar užtenka. Tik iki liepos 20 d. turime užsiregistruoti VRK kaip politinės kampanijos dalyviai. Manau, kad tai ir bus padaryta.

– Tačiau tas Puteikio pasiūlymas visiems jungtis į vieną partiją jums netinka, nes tarp besijungiančių yra tokių, kurie jus jau yra išdavę?

– Manau, kad jie nėra opozicija, o yra tik atskilėliai nuo tų pačių sisteminių partijų. Kokia iš jų (Dagio ir E.Vareikio) opozicija. Jie niekada nebuvo ir nebus opozicija. Jiems tas jungimasis – tai tik kelias vėl patekti į Seimą.

– Tačiau be susijungimo vis tiek tie visi protesto balsai vėl išsibarstys?

– Man tai patys artimiausi iš visų opozicinių partijų yra tautininkai.

– O ką galvojate apie tokį Vytautą Radžvilą?

– Man patinka Radžvilo grupė ir man atrodo, kad tai protingi ir tautiški žmonės.

– Ar su jais buvo kalba dėl bendro sąrašo?

– Taip, tačiau kiek aš supratau, jie nelabai nori su mumis jungtis. Bent jau taip aš supratau. Nors man patinka tai, ką jie daro.

– Kitaip sakant, Radžvilas tikisi vienas laimėti rinkimus?

– Na taip, tačiau man atrodo, kad jie lygiai taip pat, kaip ir aš. Aš nenoriu eiti su tais, kurie niekada nebuvo opozicijoje, ir kurie dabar tik vaidina, kad yra opozicionieriai. Arba su tais, kurie tave išdavė. Tokiems gali atleisti, tačiau kodėl aš turiu stengtis, kad jie patektų į Seimą? Nėra prasmės.

image (3)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: