Praleisti ir eiti į turinį

Gervės apdovanojimas – Sauliui Dambrauskui

Pradžia buvo ginant Kauno miesto naikinamus medžius, policijos jėgos panaudojimas prieš taikius protestuotojus, sulaikymas ir policijos nuovada, apklausos. Buvo viešo intereso gynimas dėl želdynų naikinimo kituose miestuose. Labanoras, ilgos ir tebesitęsiančios kovos teismuose, ginant Lietuvos miškus.

Sveikiname mūsų narį ir kolegą Saulių Dambrauską.  Tai ne šiaip pripažinimas, bet ir ženklas, kad valdžią galima išauklėti. Išmokyti pastebėti ir įvertinti geranoriškas visuomenės pastangas ir nelaikyti pilietininkų priešais.

2019 birželio 5 d. Vilnius

Birželio 5 diena – Pasaulinės aplinkos apsaugos diena. Ta proga Aplinkos ministerija apdovanojo Saulių DAMBRAUSKĄ ir įteikė Gervės apdovanojimą – už lyderystę saugant miestų žaliąsias erdves ir reikšmingą asmeninį indėlį atliekant visuomeninę kontrolę.​

“ …pastebėjimas ir pripažinimas, kad visuomenė įneša pozityvų indėlį yra labai svarbus (…) Visuomenė nesiekia trukdyti – ji siekia GERIAUSIO rezultato (…) Čia manau ne tik dėl miestų, bet ir dėl naikinamų miškų saugomose teritorijose.“ (Advokatas Saulius Dambrauskas)

“ – Norime padėkoti aktyviems visuomeninkams, kurie skiria savo asmeninį laiką ir energiją viešo intereso apsaugai. Esate aštriausi ir reikliausi mūsų kritikai ir kartu didžiausi sąjungininkai. Jūsų dėka formuojama didesnė ambicija, jūsų dėka formuojama vizija, suvokiamas visuomenės lūkestis. Jūs aktualizuojate problemas ir atnešate mums vertingą informaciją „nuo žemės“, apie situacijas, kurios kartais iš aukštų postų taip gerai nesimato kaip vietoje.“ (Aplinkos viceministrė Rėda Bradišauskienė).

Sauliaus Dambrausko padėkos kalba:

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: