Praleisti ir eiti į turinį

Santarvės tautiniame judėjime forma

Algimantas Rusteika
Kauno forumas

 

Po karštų ir tuščių, viešų ir privačių ginčų tarp Vytauto Radžvilo ir Arvydo Juozaičio šalininkų supratau, kad yra fanatikai ir yra normalūs žmonės, nepraradę sveiko proto.

Su naujaisiais talibais, kuriems vien išgirdus nekenčiamą pavardę išsiplečia vyzdžiai, ištinka traukuliai ir apsiputojus krentama nuomariu, daugiau nebesiginčysiu. Liga yra liga, gydykitės, man jūsų nuoširdžiai gaila, nors nuo durnumo vaistų ir nėra.

O likusiems pasiūlysiu paprastą santarvės tautiniame judėjime formą, kurią ką tik laiške aprašė Vytautas Radžvilas (tikiuosi, Vytautai, nepažeisiu jokio konfidencialumo tą čia pasakęs, nes tai viešai vykę, daugelio matyti faktai).

Komiteto tikinčiųjų teisėms ginti minėjime dalyvauja Vytautas Radžvilas ir daugelis jo komandos narių. Ateina A.Juozaičio parašų rinkėja. Ir visi pasirašo, ir karūnos nenukrenta!

Kita parašų rinkėja praneša, kad už Vytautą Radžvilą pasirašo ir pragaro demonu laikomas Gintaras Songaila, ir jo žmona, ir dukra. Ir, tik įsivaizduokit – niekas nenumiršta ir perkūnai jo nenutrenkia!

Ar ne paprasčiau būtų visiems, kuriems tautinis judėjimas yra svarbus, tiesiog pasirašyti už abiejų lyderių galimybę dalyvauti rinkimuose, kuriuose jie nebekonkuruoja? Ar ne teisingiau būtų teisę spręsti palikus rinkėjams, o tuo pačiu ir patiems mums rinkimų dieną?

Aš pasirašiau su šeima už abu. Ir kviečiu visus dalintis ir tą patį padaryti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: