Praleisti ir eiti į turinį

Purvasklaida prasideda

Kol žmogus ko nors nežino, jo galvoje yra tuščia vieta. Ir propagandoje, ir prekių reklamoje galioja tas pats dėsnis – kas tą vietą užims, tas ją ir turės. Todėl svarbu pirmajam suformuoti nuomonę, o po to žmogus jau ją pats gins kaip savąją.

Purvasklaida jau pradeda savo darbą. Kaip apdergti žmogų taip, kad dergėjui nieko nebūtų? Lietuvos Ryto televizija ir R.Paleckis, praėjęs gerą LRT mokyklą, tą gerai moka.

Tam reikia per laidą paklausti kokio nors “eksperto“ komentaro. Niekas ieškinio nei televizijai, nei laidos autoriui nepateiks, nes čia žmogus tik savo nuomonę išreiškė ir tiek. Ir pasakė ne tiesiogiai, kad valdžiai neparankus politikas yra blogas, o kad padugnės laiko jį savu.

Reikiamu momentu kamera pritraukia “ekspertą“ stambesniu planu, kad neliktų nepastebėta, ir jis pasako tai, kam buvo pasamdytas. Tiesiog pažiūrėkit. Ir sužinosit, kad V.Radžvilo partija ne tik neturi jokios idėjos, bet ir ragina karti juodaodžius ant stulpų.

Sakot, tekstas sudėliotas gudriai? Bet kas gi kokiam kaime atsisuks atgal paklausyti dar kartą? O įspūdis ir nuomonė liko būtent tokia. Melo rezultatas pasiektas.

Komentarų: 1 »

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: