Praleisti ir eiti į turinį

Sueiga Kaune

Trečiadienį Kaune įvyko Nacionalinio susivienijimo partijos steigėjų susitikimas su visuomene. Sueigoje kalbėjo Kauno forumo vadovas A.Rusteika, Lietuvos tėvų forumo atstovas A.Murauskas, Nacionalinio susivienijimo organizacinės grupės vadovas A.Simutis, publicistas Š.Jasiukevičius. Pranešimą padarė profesorius V.Radžvilas. Po to įvyko diskusija.

Aptarta Lietuvos valstybės situacija globalių procesų kontekste. Įsigalėjusi mentalinė prievarta, protų užvaldymo metodai. Dėl propagandos net visuomenės mitingai iš esmės nebevyksta, nes protestus sugebama neutralizuoti skleidžiant prisitaikymo ideologiją. Akcentuota visuomeninio-politinio, reformų siekiančio sambūrio būtinybė. Pagrindinės vertybės, kurios kryptingai naikinamos ir už kurias reikia kovoti, šiuolaikinėje situacijoje yra Krikščionybė, Šeima, Tauta, Valstybė.

Pažymėta, kad nepakanka į Seimą atvesti kelis politikus, kurie kalbėtų apie krikščioniškas vertybes. Krikščioniškų politinių-ekonominių principų politikoje nėra, o krikščioniškosios kultūros ir tapatybės naikinimas vykdomas vis intensyviau, tačiau slepiamas transliuojamomis mišiomis ir maskuojamas kitais proginiais renginiais. Protų tironijos požymiai yra sąžinės laisvės suvaržymai, kai prievarta reikalaujama besąlygiškai pritarti kitokiai, didžiajai daliai tėvų ir visuomenės nepriimtinai šeimos praktikai.

Būtina kova už prigimtinę šeimą, kada mokyklose po lytinio švietimo priedanga vykdoma vaikų tvirkinimo praktika, o tėvai net nebeturi teisės dėl to protestuoti, nes tai, esą, žaloja pedagogus. Prigimtinės šeimos ardymas iš tikrųjų yra modernus komercinis projektas, iš kurio uždirbama. Atsiranda vaikų surogatinėse šeimose gimdymo ir realizacijos verslas.

Tik tauta, kurioje atsiskleidžia kultūrinė, etninė ir politinė žmogaus tapatybė, įprasmina gyvenimą. Tauta kaip bendrija, nacija, įgali sukurti savo valstybę, skiriasi nuo tautybės ir šiaip etnoso. Tik savo valstybėje tauta, ypač maža, gali išlikti. Šiuo metu skleidžiamas globalistinis multikultūriškumas, naujojo žmogaus ir piliečio kūrimas, akcentuojant tik kultūrinę autonomiją būsimoje federalizuotoje, iš esmės jau dabar administracinėje teritorijoje, yra pražūtingas. Jei procesas nebus sustabdytas, iš šalies gali likti tik pavadinimas, įgyvendinus Suslovo šūkį – Lietuva bus, tik be lietuvių.

Lietuvos valstybė, tautos politinė savivalda pavirto tik teritorijos administravimu, kurioje esminiai sprendimai priimami kitų. Nuo Europos Sąjungą ištikusio, pragaištingo kitų tautų antplūdžio mus laikinai dar saugo žemesnis gyvenimo lygis, tačiau įvedus griežtas kvotas pagal migracijos paktą padėtis gali žaibiškai pasikeisti.

Dabartinės aukštosios valdininkijos privilegijos daug didesnės nei sovietinės nomenklatūros, kuri nesidemonstravo ir tokių galimybių neturėjo. Savivaldoje, kuri faktiškai sunaikinta, įsigalėjo vietiniai karaliukai, nuo kurių gyventojai yra visapusiškai priklausomi ir kurių bijomasi. Būtinas visuomenės dvasinis ir intelektualinis išsilaisvinimas, cenzūros panaikinimas, LRT ir teisėsaugos sistemos kontrolės sugrąžinimas tautai. Tam reikalingas įrankis – visuomenės kontroliuojama partija, kuriama ne kiekybės, o kokybės ir atsakingumo principu.

Partijos suvažiavimas planuojamas vasario 1 d. Susitikimo metu ir po jo buvo pildomos partijos steigėjų anketos. Steigėjų sueigos įvyks ir kituose Lietuvos miestuose.

Komentarų: 1 »

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: