Vertybės

 KAUNO FORUMO NARIO
DEKLARACIJA

dėl vertybinių nuostatų

 

Pagrindiniai Kauno Forumo visuomeniniai politiniai siekiniai yra šie:

1. Lietuvių etninė tauta, kalba ir demokratinė tautinė Lietuvos valstybė turi egzistuoti amžinai. Lietuvos valstybė kaip politinis subjektas yra būtina tautos ir Tėvynės egzistencijai užtikrinti.

2. Asmuo, kuris nepriklausomai nuo savo konkrečios etninės kilmės laiko Lietuvą savo Tėvyne, gerbia Lietuvos valstybę, jaučiasi Lietuvai kaip pilietis visapusiškai įsipareigojęs ir yra pasiryžęs ją ginti, gali būti Kauno forumo nariu.

3. Europos Sąjunga turi plėtotis kaip suverenių ir lygiateisių tautinių valstybių sąjunga. Federalinės Europos ir globalios Lietuvos, prarandančios savo suverenumą ir demografinius išteklius, idėjos nepriimtinos. Narystė NATO yra valstybės gynybos politikos pagrindas.

4. Krikščioniškos ir kitos tradicinės vertybės yra tautos kultūrinio identiteto pagrindas ir dorovinių idėjų šaltinis.

5. Tradicinė šeima, tradiciniai vyro ir moters vaidmenys yra egzistencinis tvarios visuomenės ir lietuvių tautos tęstinumo pagrindas.

6. Lietuvos valstybės gamtiniai turtai, taip pat žmonių ūkinės veiklos pagrindu sukurtos gėrybės bei ekonominės galimybės turi tarnauti ne interesų grupėms, bet visai Lietuvos visuomenei, visų jos piliečių gerovei. Ūkinė veikla, verslas Lietuvoje turi būti socialiai atsakingas, o valstybė – socialiai orientuota.

7. Mes paveldėjome Lietuvos žemę ir gamtos turtus iš savo protėvių. Nesudarkyta Lietuvos gamta turi išlikti amžinai.

8. Valstybės išlikimui, valstybingumo jausmo ir tautinės savimonės ugdymui labai svarbi yra istorinė atmintis. Kauno forumas pasisako už istorinės atminties saugojimą ir istorinių įvykių vertinimą iš Lietuvos valstybingumo, humanizmo ir bendražmogiškųjų vertybių pozicijų. Kultūros paveldas turi būti išsaugotas ateities kartoms.

9. Kauno forumo nario vieša politinė veikla turi pasižymėti aukšta pilietine morale ir grindžiama nediskriminavimu, atsakomybe, pagarba teisei ir žmogaus orumui, remiasi aukšta dialogo ir debatų kultūra.

Šiems Kauno forumo pagrindiniams tikslams ir vertybėms pritariu ir įsipareigoju siekti jų įgyvendinimo.

..

..

..

..

..

3 Comments »

  1. Krikscioniskos vertybes nera tradicines, tai judaizmo propaganda. Kaip religija krikscionybe susikompromitavo visiskai

    Patinka

  2. Papriestarausiu “Skardziabalsiui“ krikscionybe yra didziausia anti zydiska religija. Jezus yra didziausias anti semitas! Todel didziuojuosi budamas Krikscionimi!

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s